Ne yapmak istiyorsunuz?

Home Portfolio

Çalışma Şeklimiz

Ajansımıza iş verirken öncelikle eksikliklerinizin neler olduğunu belirlemeniz kurumunuz için çok önemlidir. Ajansımız sizlere görsel tasarım, web çalışma, kurumsal kimlik, indoor, outdoor gibi hizmetleri sunmayı ilke edinmiş bir ajanstır. Geniş bir hedef kitleye hitap eden ajansımız sizlere alternatif çalışmalar sunarak onay sürecini sizlerle belirlemektedir. İstanbul'un yeni rengi olmayı başaran kurumumuz kısa sürede bir çok referansa ulaşmıştır. Bu gücü kendisinde gören ajansımıza siz değerli müşterilerimiz iş verirken bizlerinde proje aşamasında çok önemli katkıları olacaktır. Siz kurmunuzun amacını bize aktarın biz de nasıl yapsak iyi olursa nasıl yapsak kötü olur gibi fikirlerimizi sizinle paylaşalım. Unutulmamalıdır ki, müşteri ile ajansın bir ağız, bir fikir olması çok önemlidir.

 

ÇALIŞMA ZİNCİRİMİZ

Home Portfolio

AMaÇ

 

Öncelikle kurumunuzun amacı nedir? Neden bu çalışmayı yaptırmak istiyorsunuz? Sizi buna yönelten ne oldu? Öncelikle bu soruların cevaplanması önemlidir.

Home Portfolio

EKSİKLİKLERİ

 

Amaç belirlendikten sonra bu doğrultuda neler eksik, neler fazla belirlenmeli ve brieft hazırlanmalıdır. Böylece amacın %60 ı tamamlanmış olacaktır.

Home Portfolio

BİLDİRİLMESİ

 

Belirlenen eksikliklerin bir proje halinde ajansa sunulması ve ajansın istediği tüm materiallerin (renk, logo, slogan) ajansa verilmesi bu aşamadadır.

Home Portfolio

SONUÇ

 

Ajansımızın yaptığı çalışmaların müşteriye müşterinin fikrine uygun hale getirilene kadar sunulması ve son haliyle müşteriye verilmesi.